11 februari 2015
Hebt u vragen over het geregistreerd kassasysteem (GKS)? Of krijgt u vragen van uw klanten? U vindt het antwoord op de website geregistreerdkassasysteem.be.
Raadpleeg deze site vooraleer een vraag via mail te stellen!
Op de website is de informatie gestructureerd per doelgroep en onder de vorm van FAQs. Enkele voorbeelden:
Let op!
Als u na toepassing van de 10%-regel op de horeca-omzet van 2014 GKS-plichtig blijkt te zijn, moet u zich ten laatste op 28.02.2015 registreren. U ontvangt dan de uiterlijke implementatiedatum voor uw GKS.
Zelfs als u geen GKS moet gebruiken, lees toch de volgende FAQ:
Welke gevolgen heeft de gefaseerde implementatie vanaf 01.01.2015 ?
Kiezen voor een carrière als bedrijfsrevisor is kiezen voor een job met veel maatschappelijke impact en afwisseling. Bedrijfsrevisoren gaan een stap verder dan eenvoudig de boekhouding controleren. Ze geven aan hoe betrouwbaar de jaarrekening is en ze kunnen tal van opdrachten uitvoeren en advies op maat verstrekken, en dit in alle sectoren, van beursgenoteerde ondernemingen tot KMO's, verenigingen en publieke- en non-profitorganisaties.
Vacatures voor bedrijfsrevisoren/auditors, professionele medewerkers van revisorenkantoren, werkaanbiedingen voor en door stagiairs en aankondigingen van overnames of overdrachten van kantoren.